будівельні та ремонтні роботи

Пошук по Сайту

Картинка користувача Мар'ян Іванович.

ВІДНОВЛЕННЯ МІЖПЛИТОЧНИХ ШВІВ:

Контактна Особа: 

Мар’ян Іванович.

Телефони: 

(097) 674-47-69
(093) 855-18-34
(099) 254-07-85
ВІДНОВЛЕННЯ ШВІВ МІЖ ПЛИТКОЮ У ВАННІЙ КІМНАТІ, ТУАЛЕТІ, КУХНІ, КОРИДОРІ НА СТІНАХ ТА ПІДЛОЗІ ШВИДКО. ЯКІСНО. ПРОФЕСІЙНО. ОЧИСТИМО З ОЗНАКАМИ: Пожовклі, потемнілі, вражені грибком, покриті брудом та частково зруйновані шви між плиткою, та перефугуємо новою затиркою для швів. Затирка між плиткою білого кольору пожовтіє, а затирка інших кольорів стані тьмяною і отримає бруднуватий відтінок. Починають кришитися, жовтіти, тріскатися, а іноді і зовсім чорніють.Працюємо по Львову та Львівській області. Ціна послуги стіни від 26 грн. підлога від 36 грн. (за метер погонний шва).

послуги: 

Картинка користувача Асгард електро.

Електромонтажні роботи

Контактна Особа: 

Асгард електро

Телефони: 

(068) 65 033 65
(073) 00 477 37
Професійно та якісно проводимо заміну та ремонт електропроводки, заміну чи встановлення вімікачів, розеток, світильників, прожекторів, стабілізаторів, обладнання захисту (автоматів, пзв, диф.автоматів, грозорозрядників), монтаж та заміри контуру заземлення. Проводимо підключення вбудованої побутової електро техніки. Встановлення систем відео нагляду та сигналізації. Розробляємо технічну документацію (проекти). На виконані роботи надається гарантія.

послуги: 

Картинка користувача ТзОВ АрктикаЗахід.

Електромонтажні роботи

Контактна Особа: 

Руслан

Телефони: 

0322701197
ТзОВ «Арктика-Захід» пропонує весь спектр електромонтажних робіт у Львові та по всій Україні: o проектування та будівництво ЛЕП та низьковольтних ліній електропередач.

послуги: 

Картинка користувача jurashwed.

Укладання бруківки -швидко, якісно, по приємній ціні. від 32грн Львів

Контактна Особа: 

Юрій

Телефони: 

0673586232
0660792731
0638933630
Ми пропонуємо повний комплекс послуг з вкладання тротуарної плитки, встановлення бордюр, поребриків, водозливів, дощоприймачів Проводимо планування та механічне влаштування основи. Роботи виконуємо швидко і якісно та в будь-яких об'єднань ємах. Ми готові в найкоротший термін виконати роботи з мощення «під ключ» а також доставити плитку, щебінь, відсів, пісок, ґрунт, вивезти будівельне сміття -Складання попереднього кошторису на проведення робіт різного роду консультації Роботи проводимо у Львові і в області кінь розглянємо всі пропозиції

для дому та відпочинку: 

послуги: 

Картинка користувача ПП Дискант.

Будівництво дерев'яна яна дерев'яна дерев'яних дешевих,теплих будинків

Контактна Особа: 

Василь

Телефони: 

0676725787
ПП «Дискант» займається будівництвом дешевих, енергозберігаючих будинків «під ключ» за каркасною технологією. Головним нашою конкурентною перевагою є те ,що ми співпрацюємо з багатьма виробниками різноманітної будівельної продукції та робимо акцент на використанні новітніх матеріалів та технологій. Будуючи з нами, Ви отримуєте: деталізований проект будинку , який ми розробимо разом з Вами або адаптуємо Ваш проект під каркасну технологію ,його візуалізацію, кошторисний розрахунок, календарний графік виконання робіт , організацію та супровід усіх будівельних процесів.

послуги: 

Картинка користувача brk.stulni.

Сходи з натурального дерева.

Контактна Особа: 

Роман

Телефони: 

+380960461954
032-253-68-54
Виготовлення та монтаж сходів ; дуба , ясиня. сосни , модрини. Зварювання металевих сходів. Відливання залізобетонних сходів. Підбір та доставка матеріалів. Професійно , швидко , відповідально. Допоможемо Вам у проектуванні та виборі сходів, які не тільки будуть відповідати Вашим естетичним потребам, а й стануть надійними й зручними в експлуатації. Професійні інженерні рішення і якісне виконання дозволить прослужити їм не один десяток років.

для дому та відпочинку: 

послуги: 

Картинка користувача Віталій.

Балкони Львів

Контактна Особа: 

Віталій

Телефони: 

(+38) 067 67 00 454
(+032) 244 50 50
Бажаєте засклити балкон чи лоджію, встановити надійні та довговічні алюмінієві чі металопластикові вікна або двері? Ми допоможемо зверни конструкції, що відповідатимуть Вашим вимогам до якості, ціни та екологічності. Вся наша продукція сертифікована відповідно до міжнародних та українських стандартів якості. У наших конструкціях використані високоякісні профілі та фурнітура провідних фірм, таких як VEKA (Німеччина), PROVEDAL (Іспанія), ALUTECH (Білорусія) та WINKHAUS (Німеччина), ZENIT (Україна).

послуги: 

Сторінки

Підписатися на RSS - будівельні та ремонтні роботи